Wody mineralna Java w butelkach

Woda Żywiec Zdrój

Krystaliczna górska woda źródlana, wydobywana w sercu Żywiecczyzny od 1993 roku. Od lat jedna z najpopularniejszych marek wód butelkowanych w Polsce.
Żywiec Zdrój jest wodą źródlana, o stosunkowo niskim poziomie mineralizacji (230 mg/l). Swój oryginalny, delikatny smak zawdzięcza naturalnemu filtrowaniu przez piaskowce magurskie.
W szerokiej ofercie wody Żywiec Zdrój od niedawna znajdują się również butelki szklane. Nowa, elegancka szklana oprawa dodaje wodzie dodatkowego charakteru i wyjątkowości. Woda Żywiec w szkle oferowana jest przede wszystkim w hotelach i restauracjach, ale teraz możesz ją również zaserwować w swojej firmie lub na domowym stole.

Woda gazowana czy nie?

Woda źródlana Żywiec Zdrój dostępna jest w wersji niegazowanej oraz gazowanej. Subtelny smak niegazowanej wody Żywiec doskonale łączy się z lekkimi potrawami i utrwala ich smaki na podniebieniu. Tymczasem mocne nagazowanie Żywiec Zdrój gazowany w połączeniu z bąbelkami o musującej strukturze ‚perlage’ oczyszcza kubki smakowe i zapewnia długi, orzeźwiający finisz, będąc najlepszym towarzyszem dań o wyrazistym smaku.

Charakterystyka wody Żywiec:

Alkaliczność (pH):
Mineralizacja (TDS):
230 mg/l Woda źródlana
Twardość wody:
129 mg/l Woda twarda
Pierwotna czystość:
5,1 mg/l Woda dobra
Nasycenie CO2:
brak Woda niegazowana/ gazowana
Źródło: Polska
Pilsko, Jeleśnia koło Żywca, Polska

Woda Java źródło Humniska koło Brozowa, Polska

Żywiec Zdrój wodą premium?

Żywiec Zdrój jest największym brandem na polskim rynku napojów bezalkoholowych i najbardziej rozpoznawalną marką wód butelkowanych. Konsumenci darzą ją zaufaniem, cenią za wysoką jakość i smak. Oprócz silnej pozycji na rynku i pozytywnego odbioru w wynikach badań konsumenckich, wody Żywiec Zdrój zdobyły również liczne nagrody i wyróżnienia, przyznawane przez środowiska branżowe i konsumenckie.