Wody mineralna Java w butelkach

Woda Żywiec Zdrój

W południowej części województwa śląskiego od roku 1986 znajduje się troskliwie chroniony Żywiecki Park Krajobrazowy. Wchodzi on skład Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego. To właśnie tam, głęboko pod ziemią bije źródło wody Żywiec Zdrój. W tym nienaruszonym przez rękę człowieka miejscu, wśród beztroskich górskich potoków, gęstwiny zielonych lasów i przepięknych łąk, pod czujnym okiem Matki Natury, powstaje wspaniała, krystaliczna woda żywiec, która trafia do butelki dokładnie w takiej postaci, w jakiej stworzyła ją żywiecka natura. To właśnie ona zadbała o zrównoważoną kompozycję minerałów w Żywcu Zdrój w szklanych butelkach i nie tylko.

Zanim woda trafi do ujęcia, musi przebyć bardzo długą drogę od samych wierzchołków gór, przepływając zwinnie przez wąskie szczeliny fliszu karpackiego. To właśnie podczas tej wycieczki przez skały, których historia sięga milionów lat, wzbogaca się o minerały i filtruje osiągając swoją krystaliczną czystość. Jeśli więc kiedykolwiek zastanawiałeś się jaka jest droga Wody Żywiec do Twoich rąk – już wiesz! Pozwól sobie skorzystać z tego, co najlepsze w naturze i wybierz Żywiec Zdrój – wodę prosto ze źródła.

Żywiec Zdrój to od lat jedna z najpopularniejszych marek wód butelkowanych w Polsce. Tak bardzo popularna jak woda Evian we Francji albo San Pellegrino we Włoszech. Tym bardziej, że woda Żywiec Zdrój jest niezwykle krystaliczną górską wodą źródlaną, którą wydobywa się w sercu Żywiecczyzny już od 1993 roku. Ma ona stosunkowo niski poziom mineralizacji (230 mg/l), a charakterystyczny smak, który pokochali klienci, zawdzięcza naturalnemu filtrowaniu przez piaskowce magurskie. Nie od dziś wiadomo, że picie odpowiednich ilości wody jest konieczne, by nasz organizm dobrze funkcjonował. Dzięki zrównoważonej kompozycji minerałów, Żywiec Zdrój woda jest wskazana do codziennego picia dla każdego, niezależnie od wieku czy stanu zdrowia.

Żywiec Zdrój wodą premium?

Od niedawna Żywiec Zdrój oferuje nie tylko klasyczne, plastikowe butelki, lecz także te eleganckie i bardziej ekologiczne, wykonane ze szkła. Szklana oprawa, jaką posiada nowa woda Żywiec, dodaje produktowi charakteru, szyku i wyjątkowości. Woda Żywiec w szkle oferowana jest przede wszystkim w hotelach i restauracjach, podczas wesel, bankietów i spotkań biznesowych, lecz od teraz możesz ją również zaserwować pracownikom w swojej firmie lub ukochanej rodzinie na domowym stole.

Niejedna osoba preferuje picie ze szklanych butelek niż z plastikowych. Jednym z powodów jest dbanie o środowisko, lecz innym, równie często podawanym jest smak. Niektórzy twierdzą, że Żywiec Zdrój woda smakuje znacznie lepiej pita ze szkła. Jeśli jesteś jedną z tych osób, dzięki naszej ofercie, szybka dostawa wody do biura pozwoli Ci sprawić już teraz tę niezwykłą przyjemność i zaoferować ją w swojej firmie.

Woda gazowana czy nie?

Żywiec Zdrój w szklanych butelkach dostępny jest w wersji zarówno niegazowanej, jak i gazowanej. Dzięki temu każdy może wybrać swoją ulubioną i rozkoszować się niezapomnianym orzeźwieniem. Subtelny smak niegazowanego Żywca Zdrój doskonale łączy się z lekkimi potrawami i utrwala ich smaki na podniebieniu. Tymczasem mocno nagazowana woda Żywiec Zdrój w połączeniu z bąbelkami o musującej strukturze perlage doskonale oczyszcza kubki smakowe i zapewnia długi, orzeźwiający finisz, będąc najlepszym towarzyszem dań o wyrazistym smaku.
A może zastanawiasz się o zrobić, by dodać swojej sali konferencyjnej jeszcze więcej designu? Woda w plastiku nieco psuje efekt elegancji, prawda? Czas postawić na Żywiec Zdrój w szklanych butelkach i przekonać się, jak bardzo eleganckie mogą być Twoje wnętrza.
Elegancja, zdrowie, natura i doskonały design… Kto by pomyślał, że to wszystko może iść w parze? Zyskaj to już dziś, wybierając produkty z naszego asortymentu!

Charakterystyka wody Żywiec:

Alkaliczność (pH):
Mineralizacja (TDS):
230 mg/l Woda źródlana
Twardość wody:
129 mg/l Woda twarda
Pierwotna czystość:
5,1 mg/l Woda dobra
Nasycenie CO2:
brak Woda niegazowana/ gazowana
Źródło: Polska
Pilsko, Jeleśnia koło Żywca, Polska

Woda Java źródło Humniska koło Brozowa, Polska

Brak w magazynie
52,00 

Woda gazowana

Brak w magazynie
2,90 

Woda gazowana

Brak w magazynie
55,00 

Woda gazowana

Brak w magazynie
4,90 

Woda gazowana

Brak w magazynie
52,00 

Kup 18 butelek szklanych

Brak w magazynie
2,90 

Woda niegazowana

Brak w magazynie
55,00 

Kup 12 butelek szklanych

Brak w magazynie
4,90 

Woda niegazowana