Butelka wody nad brzegiem morza

Dlaczego woda jest dla nas ważna?

Zastanawiasz się co daje picie wody i czy jest konieczne? Upewnij się dlaczego woda jest nam niezbędna do życia i jak wpływa na nasze zdrowie. Przeczytaj, czemu warto zastanowić się nad ilością oraz jakością wody, którą pijemy.

Co to jest woda alkaliczna?

Słyszałeś o naturalnej wodzie alkalicznej lub wodzie zasadowej, ale nie wiesz co to jest? Dowiedz się, czym się charakteryzuje oraz co ją wyróżnia spośród innych wód mineralnych. Sprawdź czemu pH wody, którą pijemy ma znaczenie.

Dla kogo woda alkaliczna?

Nie jesteś pewien czy powinieneś pić wodę alkaliczną? Bez obaw. Może ją pić każdy, ale ponieważ wszyscy jesteśmy inni, mamy różne potrzeby, prowadzimy inny tryb życia i doskwierają nam rozmaite dolegliwości – warto sprawdzić.

Woda w jakiej butelce?

Butelka szklana czy PET? Zastanawiasz się z jakiej butelki najlepiej pić wodę lub inne napoje? Przeczytaj porównanie zalet i wad butelek szklanych oraz plastkowych. Świadomie wybierz najlepszą opcję dla siebie.

Znaczenie równowagi kwasowo-zasadowej

Dowiedz się więcej o wodzie alkalicznej i diecie zasadowej, a także o problemie zakwaszenia organizmu i jak jemu przeciwdziałać.

Problem zakwaszenia organizmu

Dowiedz się co może powodować zakwaszenie organizmu, jakie są jego objawy oraz co robić żeby odkwasić organizm.

Czy warto kupić jonizator wody?

Zastanawiasz się czym różni się naturalna woda alkaliczna od wody jonizowanej.